GRILLUJEMY i INTEGRUJEMY !

przez | 28 maja 2015

Szanowni Państwo, Drodzy Sąsiedzi!

 Zapraszamy do udziału w pikniku Mieszkańców ZIELONEGO ZACISZA

w niedzielę 14 czerwca 2015 roku w godzinach 12:00 -15:00.

GRILLUJEMY i INTEGRUJEMY!

Nie gotuj obiadu w domu, przynieś ze sobą prowiant: kiełbaski, karkówkę, ziemniaki w folii, warzywa. Organizatorzy przygotują palenisko i napoje od Sponsorów, ponadto muzykę i ofertę zabaw dla najmłodszych. Zachęcamy do włączenia się także Zarządy Wspólnot i Administratorów.

Konkurs fotograficzny

Ogłaszamy konkurs na fotografie pokazujące różne aspekty naszego osiedla Zielone Zacisze. Oczekujemy nadsyłania emailem biuro@zielonezacisze.org.pl zdjęć w następujących kategoriach:

  • SASIEDZI W DZIAŁANIU” – dorośli i dzieci, nasi sąsiedzi i dalsi znajomi, przy pracy lub ich relaks, twarze i emocje, wspólne działania i samotny trud…
  • PRZYRODA NA OSIEDLU” – Czy wiecie, gdzie zamieszkał jeż albo ile kacząt wędruje przez nasze osiedle co dzień do wody? Z jakiego kraju pochodzą kwitnące krzewy? Co rośnie na Twoim balkonie?
  • LUBIĘ – NIE LUBIĘ” – Czego nie lubię? Na przykład złamane sztachetki w płocie, wydeptany trawnik, pety rzucane przez krnąbrnego sąsiada… A co lubię? Mamy nadzieję, że pokażecie wiele powodów, by lubić Zielone Zacisze! Wyłonienie finalistów i rozstrzygnięcie podczas pikniku 14.06.2015 r. Przyjdź więc koniecznie!
  • Zdjęcia będziemy zamieszczać i oceniać „lajkami” na koncie facebookowym https://www.facebook.com/stowarzyszeniezielonezacisze Nagrody w każdej kategorii – kosze upominkowe! Wyślij: zdjęcie (maksimum 3), tytuły prac, imię i nazwisko autora.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Stowarzyszenia Mieszkańców „Zielone Zacisze”

            Oczekujemy na pomysły i uwagi: biuro@zielonezacisze.org.pl